Naša spoločnosť sa sústreďuje na prevádzkovanie technickej služby v rozsahu činnosti: projektovanie, montáž, údržba, revízia a oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Zabezpečenie objektov

Ponúkame zabezpečenie objektov profesionálnymi kamerovými systémami. Pri požiadavke zabezpečiť objekt navrhneme komplexný systém ušitý na mieru a prispôsobený požiadavkám klienta. Samozrejmosťou je pripojenie k systému cez Internet, vzdialená správa a sledovanie kamier na diaľku. Kamerové systémy projektujeme vzhľadom na prostredie a spôsob využitia. Pri návrhu nasadzujeme či už čiernobiele alebo farebné kamery, tak aj kamery s nočným videním, vnútorné a vonkajšie, IP kamery. Záznam z kamier je nahrávaný na rekordér, ktorý umožní archivovať záznam a vysielať prenos kamier do Internetu. Ak sa už rozhodnete chrániť rodinu, Vás alebo Váš majetok, navrhneme a nainštalujeme Vám špičkový bezpečnostný systém v dostupnej cene a s doživotným servisom.

Naša firma je držiteľom licencie na poskytovanie Technickej služby od Krajského riaditeľstva policajného zboru, ktorá nás oprávňuje montovať zabezpečovacie systémy v súlade s legislatívou SR.

Číslo licencie: PT 001789

Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie ešte dnes!